Забезпечення позитивної мотивації навчання шляхом використання здоров'язберігаючих технологій

01-02-2018 12:51 93


31 січня 2018 року в НВК «ЗОШ-ліцей» відбулось засідання методичного об’єднання вчителів основ здоров’я. В рамках засідання відбувся семінар на тему «Забезпечення позитивної мотивації навчання шляхом використання здоров'язберігаючих технологій». На семінарі розглядались фактори-ризики несприятливого впливу на здоров’я учнів під час навчання, а саме: інформаційне перевантаження, недосконала організація навчальної діяльності, недостатня рухова активність, авторитарний стиль навчання, недостатнє врахування вікових та індивідуальних особливостей дітей, що виснажує резерви організму, приводить до втрати інтересу, низької мотивації навчання та впливає на здоров’я дитини.

Знаннями щодо здоров'язбережувальних технологій, як важливої складової професійної компетентності сучасного педагога, поділилися вчителі основ здоров’я НВК «ЗОШ-ліцей» Клімчук Л.В., ЗОШ №6 Гамар О.І. та НВК «ЗОШ-гімназія» Протуренко Н.А.

Проведена робота відповідає концептуальним положенням «Нової української школи», спрямованим на активне впровадження здоров’язберігаючої педагогіки, сутність якої полягає в створенні сприятливого психоемоційного фону навчання, атмосфери довіри між учнем і вчителем.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44