З метою посилення матеріальної бази Білгород-Дністровської багатопрофільної лікарні виконавчий комітет погодив зміни до бюджету-2020

17-03-2020 12:46 325
категорія: Новини міста


17 березня 2020 року під головуванням секретаря міської ради Віктора Грозова відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, порядок денний якого складався з 5 питань.

Виконком погодив внесення змін до рішення міської ради від 13.12.2019 року №1072-VII "Про міський бюджет міста Білгород-Дністровського на 2020 рік". Зокрема, з бюджету розвитку виключені наступні пункти:

- Реконструкція будівлі пральні в міськрайонній багатопрофільної лікарні;

- Капітальний ремонт будівлі “Центру культури та дозвілля”;

- Будівництво спортивного комплексу по вул. Сонячній;

- Капітальний ремонт спортивного майданчика по вул. Козацькій;

- Капітальний ремонт проїзної частини та тротуарів вул. Олімпійської та вул. Миколаївської;

- Будівництво транспортної розв’язки на перехресті вул. Гагаріна та вул. Приморської .

Натомість, доданий пункт по КПКВКМБ 0212010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» на суму 970 тис. грн. з цільовим призначенням:

- Придбання апарату ШВЛ високого класу (можливість інтелектуальних режимів вентиляції) - 1 од.;

- апарат ШВЛ портативний транспортній з автономним живленням» - 1 од.;

- монітор пацієнта поліфункціональний з неінвазивним вимірюванням гемодинаміки (неінвазивний АТ, ЧСС, ЕКГ, SpO2, температури) - 1 од.;

- дозатор лікувальних речовин - 2 од.;

- електрокардіограф портативний - 1 од.;

- дефібрилятор - 1 од.

- електровідсмоктувач із розрахунку на 2 ліжка - 2 од.

Крім того, погоджене збільшення фінансування по КПКВКМБ 0212010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» по загальному фонду для придбання інгалятору ультразвукового (2 од.) та ларингоскопу з набором клинків (2 од.) на суму 14 тис. грн. (за рахунок зменшення передачі з загального фонду до спеціального фонду (бюджет розвитку)). Також, погоджене поповнення резервного фонду на суму 250 тис. грн. Дане рішення буде винесене на розгляд сесії.

На засіданні виконавчого комітету прийняті рішення щодо виділення коштів з резервного фонду міського бюджету комунальному підприємству "ЖЕО-1" на проведення аварійно-відновлюваних робіт, а також на виконання протиепідемічних заходів в КНП «Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня».

Розглянувши лист комунального підприємства «Білгород-Дністровськтеплоенерго» та враховуючи Постанову Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 року №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», виконавчий комітет рекомендував КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго» здійснити перерахунок розміру нарахувань за теплову енергію та послуги з централізованого опалення для споживачів за лютий 2020 року у зв’язку із зміною ціни природного газу, що використовується для виробництва теплової енергії та надання послуг з централізованого опалення.

Виконавчий комітет прийняв рішення щодо влаштування дитини до патронатної сім’ї.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23