Як знайти гідну роботу та досягти цілей у сучасних реаліях?


09.10.2020 10:26 72

Одним з найважливіших виборів, які кожен з нас здійснює в своєму житті, є правильний вибір професії. Перед фахівцями державної служби зайнятості завжди актуальним постає питання – яким чином найбільш ефективно задовольнити сподівання та потреби тих, хто звертається до нас за допомогою.

Доволі дієвим засобом є цікаві та пізнавальні семінари та вебінари, інтерактивні тренінги, міні-ярмарки вакансій та ін. Цього тижня клієнти Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості за допомогою провідного фахівця з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Земляної Анастасії дізнавалися про соціальні послуги, які надає служба зайнятості, переваги легальної зайнятості, електронні сервіси ДСЗ та безкоштовні навчальні програми на освітніх онлайн-платформах, готувалися до співбесіди з майбутнім роботодавцем.

06 жовтня 2020 року відбувся вебінар за участі директора Білгород-Дністровського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяни В’язових. Вона надала інформацію щодо професії «патронатний вихователь», ознайомила з вимогами до кандидата, необхідним пакетом документів, заробітною платою, професійною підтримкою. А 07 жовтня відбулася пізнавальна онлайн - зустріч з приводу професійного навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ. Її учасники мали змогу поспілкуватися з випускниками ЦПТО Надією та Олександром, кваліфікованими бухгалтером та кухарем, які поділилися своїми враженнями та захоплено розповідали, яким чином відбувався навчальний процес.

Учасники семінарів охоче обговорювали почуту інформацію, активно ставили запитання, висловлювали власні міркування та дякували за кваліфіковані консультації спеціалістам.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік