Віталій Граждан: «До початку літа новий діагностичний центр має прийняти перших пацієнтів»


06.04.2021 16:40 219

6 квітня міський голова Віталій Граждан разом із секретарем міської ради Олександром Скалозубом та заступником міського голови Андрієм Криштоповим перевірили хід ремонтних робіт, що проводяться в приміщеннях травматологічного відділення міської лікарні, де буде розміщене нове медичне обладнання, а саме цифровий рентгенологічний апарат та мультизрізовий комп’ютерний томограф.

Наразі будівельники здійснюють роботи щодо посилення перекриттів та виконання повного комплексу робіт, згідно санітарних та медичних норм для кабінетів із наявністю такої техніки як рентгенапарат та КТ.

«У нас дуже стислі строки щодо проведення ремонтних робіт в цих приміщеннях. Будівельники підрядної організації працюють кожен день без вихідних з 8 ранку до 22 години. Роботи просуваються швидко. Наше завдання за цих умов - максимум через півтора місяці завершити ремонт і приступити до монтажу медичного обладнання, з таким розрахунком, щоб до початку літа діагностичний центр розпочав приймати городян. Тому на першому плані сьогодні – це дотримання якості робіт, їх відповідність стандартам», - запевнив міський голова В. Граждан.

Крім того, керівництво міста відвідало палату травматичного відділення, де вже завершені ремонтні роботи, встановлені функціональні ліжка, нове гігієнічне обладнання. Лікар-травматолог міської лікарні Віталій Жнякін виказав слова подяки депутату Одеської обласної ради Віктору Андрєєнкову за допомогу та безпосередню участь щодо ремонту та облаштуванню палати для пацієнтів даного відділення.

«Саме завдячуючи такій участі та безпосередній допомозі з боку Віктора Андрєєнкова, травматологічному відділенню міської лікарні вдалося зберегти без змін ліжковий фонд, як це і було раніше», - зазначив В. Жнякін.

Нагадаємо, діагностичне обладнання Білгород-Дністровський отримав за рахунок державного бюджету завдяки співробітництву Віталія Граждана та голови райради Григорія Мельниченка із керівництвом області.

В експлуатацію отримані апарати будуть введені після завершення капітального ремонту. Вони нададуть можливість швидко та точно проводити діагностичне обстеження пацієнтів, що в підсумку дозволить вірно визначити причини захворювання та назначити грамотне лікування.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік