Всеукраїнські збори лідерів учнівського самоврядування

10-12-2018 12:31 235
категорія: Новини освіти


На виконання завдань і заходів Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» в рамках Всеукраїнського тижня права 5-7 грудня 2018 року у м. Києві відбувся Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування України за темою «Права людини» на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. В роботі зборів взяло участь більше ста лідерів зі всієї України.

До участі у зборі були запрошені представники обласних рад учнівського самоврядування всієї України. Думку лідерів Одещини відстоювала делегація, до складу якої увійшли Кароліна Тернавська і Лейла Ханіна (м. Білгород-Дністровський), разом з координатором міської ради лідерів Цвіковою Наталією Олександрівною. Насичена програма заходу передбачала дискусії, тематичні обговорення, пленарне засідання та активну тренінгову програму.

Присутнім були презентовані проекти, які реалізувались у 2018 році:

«Схід-Захід – разом!», Харківська область;

Всеукраїнська соціально-екологічна акція прибирання зелених зон та благоустрою територій з роздільним збором сміття «World cleanup day», Закарпатська область;

Протидія насильству в дитячому середовищі, Черкаська та Донецька області.

Торік була створена Національна дитяча рада за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Миколайовича Кулеби. Це і стало цікавим обговоренням досвіду роботи Ради та основних засад її створення. На зборах лідерами Рівненської області було презентовано свою регіональну Національну раду.

В рамках Всеукраїнської естафети учнівської молоді «Прапор доброчинності» відбулась урочиста передача Прапору Чернівецької області лідерам Закарпатської області.

Лідери Миколаївської області запропонували проведення Всеукраїнського конкурсу «Лідер року» та присутні представники областей підтримали цю ініціативу.

Відбулася інтерактивна зустріч з представниками ГО "Ла Страда-Україна" з питань профілактики насильства в дитячому колективі, домашнього насильства та побудови стосунків мирним шляхом. Лідер працювали у п’ятьох локаціях: локація 1 «Протидія боулінгу»; локація 2 «Гендерна рівність»; локація 3 «Медіація – крок для примирення»; локація 4 «Національна дитяча «гаряча» лінія»; локація 5 «U-Report – твоя думка важлива».

Для голів обласних рад старшокласників представники ГО «Волонтер» провели тренінг «Безпечний інтернет та медіаграмотність». А члени Київської міської ради старшокласників та Київського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання провели пізнавально-патріотичний квест «Пізнаймо Україну».

Методисти організаційно-методичного відділу Київського палацу дітей та юнацтва провели тренінг "Тимбілдінг як основа ефективності корпоративної діяльності" для координаторів учнівського самоврядування. Зустріч видалася плідною, продуктивною та корисною.

Цікавим був вечір «У колі друзів» з нагоди Дня захисника України, підготовлений та проведений черкащанами. Хлопці-лідери брали активну участь у патріотичних конкурсах, змагались та перемагали. Кожний учасник зборів написав листа Захиснику України. Присутні лідери утворили ланцюг єднання та флешмоб, вшанували загиблих героїв та разом заспівали пісню "Воїни світла".

Кароліна Тернавська, Лейла Ханіна, Владислава Маслова і Серафім Рибачковський взяли участь у роботі інтерактивних локацій з питань реалізації соціальних і благодійних проектів та в підготовці пропозицій до Плану роботи Учнівської Ліги України.

Всі учасники Всеукраїнських зборів отримали сертифікати.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23