Виконавчий комітет розглянув рішення «Про залучення кредиту НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту «Модернізація вуличного освітлення м. Білгорода-Дністровського»

11-10-2017 11:38 300
категорія: Новини міста


Виконавчий комітет міської ради на засіданні, яке пройшло під головуванням Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак 10 жовтня 2017 року, попередньо розглянув проект рішення, підготовлений управлінням економічного розвитку, "Про залучення кредиту НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту «Модернізація вуличного освітлення м. Білгорода-Дністровського".

Даний проект рішення буде винесений на затвердження сесії Білгород-Дністровської міської ради. Він передбачає зовнішнє місцеве запозичення шляхом залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО). Його мета - фінансування впровадження заходів проекту «Модернізація вуличного освітлення м. Білгорода-Дністровського». Форма здійснення запозичення – укладення кредитного договору з міжнародною фінансовою організацією. Вид запозичення – зовнішній кредит у розмірі 9 млн. грн. строком на 5 років (включаючи період відстрочки до 1 року від дати підписання, але не більше ніж 6 місяців після завершення проекту). Відсоток за користування запозиченням складе 3% річних. Майнове або інше забезпечення виконання зобов’язань за запозиченням не передбачене. Погашення кредиту повинно здійснюватися приблизно рівними щоквартальними платежами, відповідно до умов кредитного договору.

Контроль за виконанням даного рішення у разі його затвердження сесією Білгород-Дністровської міської ради буде покладений на постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічної політики, інвестицій та ринкових відносин.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44