Відновлення отримання одноразової натуральної допомоги “Пакунок малюка”


21.12.2020 16:37 70

Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради інформує, що 4 грудня 2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 25.11.2020 року № 1180 “Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “Пакунок малюка”.

Вищезазначеною постановою затверджено Порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “Пакунок малюка”.

Одноразова натуральна допомога “Пакунок малюка” - це набір необхідних речей для новонародженої дитини та є безповоротною адресною допомогою.

Отримати допомогу можуть мати, батько, патронатний вихователь новонародженої дитини.

Допомога “Пакунок малюка” надається на кожну новонароджену дитину.

Вартість вищезазначеної допомоги становить три прожиткові мінімуму на дитину віком до шести років встановлених на 1 січня року надання такої допомоги та не враховується під час обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства.

Якщо на день виписки у пологовому будинку були відсутні “Пакунки малюка”, департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я на підставі заяви отримувача допомоги забезпечує отримувача “Пакунком малюка”. Заяву можна подати в пологовому будинку.

Заява отримувачем подається не пізніше ніж через 30 календарних днів з дня народження дитини.

Отримувач, у якого народилася дитина в період із 24 жовтня до 30 листопада 2020 року включно, має право подати заяву до 31 грудня 2020 року.

В разі неотримання протягом 30 днів “Пакунку малюка” з незалежних від отримувача причин передбачена виплата грошової компенсації.

Після 1 липня 2021 року батьки матимуть право вибору між одноразовою натуральною допомогою “Пакунком малюка” та грошовою компенсацією.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном 2-25-95 до департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік