Відбулося засідання 55-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради

01-11-2019 11:11 228
категорія: Новини міста


31 жовтня 2019 року під головуванням секретаря Білгород-Дністровської міської ради Віктора Грозова відбулося засідання 55-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання. В його роботі взяли участь 31 з 34 депутатів, керівники відділів та управлінь, представники громадськості та ЗМІ.

В ході голосування за порядок денний пленарного засідання сесії Білгород-Дністровської міської ради більшістю депутатського корпусу було підтримано розгляд проектів рішень, рекомендованих розпорядженням №75-01-03 від 21 жовтня 2019 року «Про скликання 55-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання», окрім проекту рішення «Про надання дозволу гр. Ступакову В.А. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу», який було знято з розгляду сесії.

Окрім рекомендованих для розгляду проектів рішень, додатково, за рішенням більшості депутатів, були включені питання: «Звіт про виконання міського бюджету міста Білгорода-Дністровського за 9 місяців 2019 року», «Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 21.12.2019 р. №736-VII «Про міський бюджет міста Білгорода-Дністровського на 2019 рік», «Про створення та запровадження системи GPS-моніторингу за роботою комунального транспорту Білгород-Дністровської міської ради», «Про затвердження дефектного акту, проектної документації та надання дозволу на проведення невідʼємних поліпшень орендованого майна комунальної власності Білгород-Дністровської районної громадської організації інвалідів «Злагода», «Про надання дозволів на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду по вул. Маяковського, 10», «Про внесення змін до Програми «Здоровʼя на 2019-2013 роки», затвердженої рішенням міської ради від 29.11.2018 р. №728-VII», «Про надання народному депутату України в орендне користування нерухомого майна комунальної власності», «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування прокуратурі Одеської області за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Тімчишина, 3».

Після формування порядку денного сесії та включення до нього додаткових питань депутати міської ради перейшли до розгляду проектів рішень. За результатами розгляду більшістю голосів депутатського корпусу міської ради було підтримано майже всі проекти рішень, окрім проекту рішення «Про поновлення права оренди земельної ділянки по вул. Портова, 1-а», який було знято з розгляду за рішенням більшості голосів депутатів міської ради.

Також, в ході засідання 55-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання було розглянуто депутатські запити.

Наприкінці засідання сесії депутатським корпусом міської ради було заслухано інформацію директора комунального підприємства «Акермантурінвест» Олега Моги щодо укладених договорів на тимчасові споруди на території міста, а заслуховування звіту начальника комунального підприємства «Білгород-Дністровськводоканал» Ігоря Галата щодо роботи підприємства було вирішено перенести на наступне пленарне засідання міської ради.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23