Відбулося засідання 51-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання

27-06-2019 12:54 312
категорія: Новини міста


27 червня 2019 року під головуванням секретаря Білгород-Дністровської міської ради Віктора Грозова відбулося пленарне засідання 51-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання, в якому взяли участь 26 з 34 депутатів, керівники відділів та управлінь, представники громадськості та ЗМІ.

До розгляду на засіданні сесії було включено 45 основних питань, а також 3 додаткових питання порядку денного.

Перед початком пленарного засідання сесії депутатами міської ради було заслухано інформацію начальника Білгород-Дністровського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області В’ячеслава Барба щодо перспективних планів роботи відділу поліції в Білгороді-Дністровському.

Також, депутатським корпусом міської ради напередодні майбутніх виборів до Верховної Ради України було підтримано ініціативу щодо проведення зустрічі мешканців міста зі всіма кандидатами в депутати Верховної Ради України від 141 одномандатного виборчого округу, до якого входить м. Білгород-Дністровський, з метою ознайомлення з передвиборними програмами та проведення діалогу між кандидатами та виборцями. За рішенням більшості депутатського корпусу, така зустріч має відбутися 9 липня 2019 року о 17:30 в приміщенні Білгород-Дністровського міського Центру культури та дозвілля за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Кирилова,16.

В ході розгляду основних та додатково включених питань порядку денного, депутатами міської ради було підтримано майже всі проекти рішень, винесених на розгляд 51-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання, окрім окремих питань, які за рішенням більшості депутатів було знято з розгляду сесії, або не було підтримано більшістю голосів. Зокрема, з розгляду 51-ої сесії VII скликання було знято питання: «Про поновлення права оренди земельної ділянки по вул. Портова,3-и», «Про внесення змін в рішення Білгород-Дністровської міської ради», а проекти рішень «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів», «Про затвердження дефектного акту, проектної документації та надання дозволу на проведення невід’ємних поліпшень орендованого майна комунальної власності Білгород-Дністровській районній громадській організації інвалідів «ЗЛАГОДА», «Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», «Про надання дозволу ТОВ «ЕКОТРЕЙД КОМПАНІ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду», «Про надання дозволів на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду по вул. Маяковського, 10», «Про затвердження Положення про відкриті дані Білгород-Дністровської міської ради», та додатково включене «Про затвердження Програми «Оганізаційне забезпечення діяльності роботи Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області по здійсненню нагляду за особами, засудженими до покарань, не повʼязаних з позбавленням волі та попередження рецидивної злочинності на період 2019-2022 рр.» - не були підтримані більшістю голосів депутатів міської ради та, як результат - не були прийняті.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23