Важливі книги – в подарунок бібліотеці Білгорода-Дністровського

24-10-2019 16:40 202
категорія: Новини культури


23 жовтня 2019 року в рамках презентації нового проекту «Аккерманіка» в читальній залі Центральної міської бібліотеки ім. М. Горького пройшла зустріч мешканців міста та студентів Білгород-Дністровського коледжу природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій з журналістом і краєзнавцем Олександром Маркевичем та головним фахівцем з питань охорони культурної спадщини управління архітектури міста Максимом Донець.

Під час заходу присутнім презентували серію наукових монографій та каталогів архітектурних старожитностей м. Одеси: балкони, брами, аграфи, сходи тощо.

Отож, до фондів краєзнавчої літератури Центральної міської бібліотеки додано унікальні матеріали та зображення, впорядковані провідними вченими Одеської академії будівництва та архітектури. А ще, за ініціативи доктора історичних наук Андрія Красножона, бібліотеці подаровано перший у Білгороді-Дністровському екземпляр щойно виданої фундаментальної наукової праці «Місто Ізмаїл та його фортифікація», співавтором якої є вчений.

Під час цікавої розповіді про архітектурну спадщину Одеси та Білгорода-Дністровського Олександр Маркевич запропонував – насамперед студентам, долучитися до зібрання інформації про архітектурну спадщину нашого міста з метою її збереження та створення каталогів, аналогічних представленим.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23