В шахово-шашковому клубі пройшов дитячий кваліфікаційний турнір з шашок з нагоди святкування Дня святого Миколая


20.12.2021 09:33 88

Турнір проходив протягом трьох днів 10, 15 та 17 грудня. Грали дівчата та хлопці віком від 5 до 12 років. Ігри проходили в два кола. Всього в турнірі взяли участь четверо хлопців та дев’ять дівчат. З перших турів лідерство захопила Катерина Попова, яка вже рік займається шашками, не програла жодного мікроматчу в цьому турнірі, впевнено зайняла перше місце та перевиконала норму ІV розряду на 8 очок.

Дуже впевнено провів турнір Варлаков Максим, який також не програв жодного мікроматчу та перевиконав норму ІV розряду на 5 очок. Слід зазначити, що Максим також займається шахами у тренера Олексія Панфілова та має ІV розряд з шахів.

Спортивний характер в запеклій боротьбі показав Кащі Ярослав, якому тільки 5 років, але після перших двох днів змагань він йшов лідером серед хлопців.

Окремо треба відмітити дуже гарну гру та зосередженість Скопінцевої Софії, яка в останній ігровий день зібралася та не програла жодному супернику, посів друге місце серед дівчат та виконав норму ІV розряду. Софія також займається шахами, тільки під керівництвом Дмитра Вздвіжкова.

До останньої партії не було зрозуміло, хто посяде 2 та 3 призові місця. Боротьба йшла за кожне очко.

За підсумками змагань призові місця розподілилися:

В категорії «Хлопці»

1 місце – Варлаков Максим – 36 очок

2 місце – Кащі Ярослав – 28 очок (особиста зустріч)

3 місце – Марченко Михайло – 28 очок

4 місце – Балабаєв Кирило – 11 очок

В категорії «Дівчата»

1 місце – Попова Катерина – 39 очок

2 місце – Скопінцева Софія – 31 очко

3 місце – Кащі Ясмін – 30 очок

4 місце – Малоїван Ксенія – 29 очок

5 місце – Сівей Валерія – 27 очок

Всі переможці та призери нагороджені грамотами та медалями. Солодкі подарунки отримали усі учасники змагання від головного тренера з шашок Олексія Марченка.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік