В рамках музейного медіа-проекту «Європейські тенденції метрів Бессарабії» відкрито чергову художню виставку

28-01-2020 16:04 267
категорія: Новини культури


24 січня у виставковій залі Білгород-Дністровського краєзнавчого музею пройшло відкриття бук-арт-виставки «Намальовані історії» місцевих художників Сергія Гаркавого та Олени Лебедєвої.

Виставка не звичайна, адже ці відомі майстри пензля представлені як художники-ілюстратори, а також, як талановиті автори власних літературних творів.

Так, Олена Лебедєва уже майже 10 років демонструє вміння вести проникливу бесіду з читачем за допомогою різноманітних образів і метафор. Олена Анатоліївна – справжній експерт у непростих життєвих ситуаціях дітей та мурлик. За її плечима - безліч літературних видань для дітей та дорослих. Неодмінною фішкою кожної книжки є стильні й до неможливості привабливі коти.

А Сергій Гаркавий, разом із командою творчих однодумців із Вінниці – Романом Кріль та Миколою Доляком, представив «Придунайську історію», яка є не просто книжкою, а справжньою сумішшю подорожі, гри та пісні. І це вже другий досвід художника С. Гарькавого на ниві сучасної ілюстрації. Автор книги Роман Кріль – лідер лаунж-рок-гурту «Очеретяний кіт». Мандруючи Бессарабією, йому вдалося натрапити на справжні скарби народних пісень, які згодом чудова творча команда однодумців об’єднала загальною сюжетною лінією. Творчий проект був підтриманий Український культурним фондом, завдяки чому вийшла чудова книжка «Придунайська історія», записаний музичний диск, а ще – в доданок, гра-мандрівка.

Отже, у виставковій залі музею представлені не просто ілюстрації літературних сторінок, а справжні намальовані історії – захоплюючі і дещо автобіографічні.

Тож не баріться та завітайте до музею, щоб особисто відчути весь спектр почуттів, якими діляться з глядачами сучасні метри Бессарабії!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23