В. Граждан: «Об’єднуючи зусилля з керівництвом районної ради, набагато легше вирішити ряд проблемних питань нашого регіону»


17.02.2021 15:42 78

17 лютого міський голова Віталій Граждан разом з головою районної ради Григорієм Мельниченком та благочинним Білгород-Дністровського округу протоієреєм Рустіком Виходцевим відвідали районний центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

Піклуючись проблемами закладів соціальної сфери, що розташовані на території міста Білгорода-Дністровського, міська та районна влада співпрацює в постійному діалозі. Одним з таких проблемних питань, що виникло в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей постало питання збору та утилізації твердих побутових відходів. З метою усунення незручностей щодо утилізації ТПВ, на території центру за підтримки органів місцевого самоврядування організовано сміттєзбиральний майданчик, який обладнано новими контейнерами виробництва Білгород-Дністровського заводу «Тіра». Утилізація відходів здійснюватиметься комунальним підприємством міста, відповідно до схеми вивозу ТПВ мікрорайону «Радгосп».

В ході візиту до районного центру соціально-психологічної реабілітації дітей Віталій Граждан та його заступник Андрій Криштопов завітали також й до маленьких вихованців центру та пригостили їх солодощами. Слід зазначити, що наразі в центрі виховується 30 дітей з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах віком від 3 до 17 років.

«Сьогодні перед Білгород-Дністровським районом та містом Білгород-Дністровський існує ряд спільних завдань не тільки в соціальній сфері, а й в інших галузях, вирішити які набагато легше, об’єднуючи зусилля. Саме з цією метою ми й надалі працюватимемо у тісному діалозі з головою Білгород-Дністровської районної ради Григорієм Мельниченком», - зазначив міський голова Віталій Граждан.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік