В Білгороді-Дністровському за програмою «Велике Будівництво» планується реконструювати приймальне відділення міської лікарні

15-09-2020 18:19 802
категорія: Новини міста


Національною програмою «Велике будівництво» — проектами з масштабної розбудови якісної інфраструктури України, передбачено реконструкцію існуючих або будівництво нових обʼєктів майже на всій території нашої держави, в тому числі й на території Одеської області. Так, відповідно до наказу Міністерства розвитку громад та територій України «Про затвердження Переліку проектів, що фінансуються у 2020 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоровʼя у госпітальних округах», Програмою «Велике будівництво» передбачено реконструкцію травматологічного відділення (корпус літ. Б) Білгород-Дністровської міської лікарні з добудовою приміщень діагностичного призначення приймального відділення по вул. Московська, 1 з обсягом фінансування за рахунок субвенції у 2020 році — 8 млн. грн. Загальна ж сума робіт, відповідно до оголошеного управлінням капітального будівництва Одеської обласної державної адміністрації на електроній платформі публічних й державних закупівель «ProZorro» тендеру, становить майже 22 млн. грн.

Згідно із техзавданням, передбачено проведення робіт у дві черги, зокрема, перша черга передбачає загальнобудівельні роботи - будівництво одноповерхової будівлі приймального відділення з підвальним приміщенням, а також облаштування теплопункту, водопроводу, каналізації та проведення інших інженерних робіт. Другий етап передбачає проведення робіт з благоустрою території - покриття проїздів асфальтобетонною сумішшю та встановлення бетонних бортових каменів.

У приміщенні приймального відділення планується розмістити кабінети компьютерної томографії, магнітно-резонансної томографії, рентген-кабінет, оглядові та процедурні кабінети. Зовні планується організувати критий підʼїзд для одночасного прийняття двох карет швидкої допомоги.

Тендер щодо відбору підрядної організації з будівництва зазначеного обʼєкту відбудеться на електроній платформі публічних й державних закупівель «ProZorro» 17 вересня поточного року.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23