В Білгороді-Дністровському відзначили День міста

03-06-2019 09:51 436
категорія: Новини міста


Традиційно, в першу неділю червня Білгород-Дністровський відзначає своє найголовніше свято - День міста. 2 червня 2019 року на площі біля Аккерманської середньовічної фортеці відбулося урочисте святкування Дня міста Білгорода-Дністровського.

Зі сцени мешканців міста привітала міський голова Алла Гінак, зазначивши, що стародавнє Біле місто на Дністрі з кожним роком відроджується, оновлюються міські вулиці, сквери й парки, відкриваються нові спортивні й дитячі майданчики, модернізується міська інфраструктура. Любов до нашого міста і піклування про нього - це наша спільна мета, і якщо ми всі докладемо зусиль і проявимо мудрість, то цей великий наш дім стане неперевершеним, стане місцем здійсненної мрії на півдні Одещини!

Урочисту церемонію відкриття Дня міста продовжило частування містян іменинним тортом та виступи творчих колективів Одеської області, Польщі та Словаччини в рамках фестивалю «Дністрова Веселка», а також гумориста Юрія Коваленка.

Далі численних гостей свята очікував приємний сюрприз від радіо “П'ятниця”, яке подарувало присутнім цікаву концертну програму у виконанні СолоХи, Анни Добриднєвої та Артура Боссо. Свято завершилося яскравим феєрверком та дискотекою DJ.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23