В Білгороді-Дністровському відзначили День фізичної культури і спорту

11-09-2020 18:09 729
категорія: Новини міста


У другу суботу вересня, відповідно до Указу Президента України від 29 червня 1994 року № 340/94, в нашій державі, традиційно, відзначається День фізичної культури і спорту. З нагоди свята, що наближується, 11 вересня 2020 року на території Парку Миру в Білгороді-Дністровському відбулися урочисті заходи та вручення нагород мешканцям міста, що присвятили своє життя спорту.

Відкрив свято «Спортивне сузірʼя Аккерману» секретар Білгород-Дністровської міської ради Віктор Грозов. Звертаючись до присутніх він зазначив, що завдяки своєму упорству та кропіткій праці тренери та викладачі, спортсмени-професіонали та всі ті, хто не уявляє свого життя без спорту, прославляють рідний Білгород-Дністровський не тільки в Україні, а й за її межами, розкриваючі нові спортивні таланти в боксі, акробатиці, легкій атлетиці, веслуванні, футболі, баскетболі, карате, тенісі та інших видах спорту. Вітаючи всіх зі святом, Віктор Грозов побажав присутнім добра, сил і енергії, нових перемог та, найголовніше — здоровʼя, яке є запорукою розвитку спорту та фізичної культури.

Показові виступи, присвячені Дню фізичної культури і спорту, на сцені Парку Миру представили вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, представники спортивних клубів та члени спортивних громадських організацій.

За високі досягнення, які впродовж 2019 і 2020 років здобули спортсмени міста та з нагоди свята, було нагороджено діячів фізичної культури та спорту в таких номінаціях, як: «Олімпійські види спорту в особистому заліку», «Неолімпійські види спорту в особистому заліку», «Спорт серед ветеранів», «Високі досягнення в спортивних клубах з олімпійських видів спорту», «Високі досягнення в спортивних клубах з неолімпійських видів спорту», а також за популяризацію та розвиток фізичної культури та спорту нагороджено тренерів, вихователів, ветеранів спорту та керівників спортивних гуртків та секцій міста Білгорода-Дністровського.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23