В Білгороді-Дністровському відкрився культурно-освітній медіа-центр

22-12-2018 13:09 176
категорія: Новини міста


22 грудня 2018 року в Білгород-Дністровській бібліотеці імені О. Пушкіна відбулася презентація культурно-освітнього центру. В заході взяли участь перший заступник Білгород-Дністровського міського голови Вадим Кесарчук, директор Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Грушевського Юліана Амельченко, головний спеціаліст управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації Надія Червинська, начальник відділу культури Білгород-Дністровської міської ради Світлана Байло, працівники КУ “Білгород-Дністровська централізована бібліотечна система”, керівники установ культури та навчальних закладів, а також представники громадських організацій міста і району.

У своєму вітальному слові Світлана Байло зазначила, що Стратегічним планом дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки передбачено відкриття сучасних культурно-освітніх медіапросторів на базі закладів культури Одеської області. Кожен такий центр пристосовано для людей з інвалідністю, а на придбання технічного обладнання спрямовуються кошти з обласного бюджету.

У 2018 році за підтримки міського голови Алли Гінак до даного проекту включено місто Білгород-Дністровський. Зокрема, в бібліотеці ім. О. Пушкіна по вул. Перемоги,3-а за рахунок фонду розвитку міського бюджету проведено капітальний ремонт приміщення для медіа-центру на суму понад 170 тис. грн. Крім того, за бюджетні кошти придбано меблі, створено вай-фай зону, підключено охоронну сигналізацію. За рахунок обласного бюджету бібліотеку обладнано сучасними комп’ютерами з програмним забезпеченням, веб-камерою та проектором на суму 78,4 тис. грн.

“Планується, що створений в бібліотеці культурно-освітній медіапростір стане осередком культурного та освітнього дозвілля мешканців багатоповерхових «спальних» мікрорайонів міста. У переобладнаному приміщенні вже планується проведення різноманітних конференцій та семінарів, позакласних заходів, вебінарів , а також буде організовано перегляд телепрограм та фільмів для різних цільових аудиторій”, - підкреслила начальник відділу культури С. Байло.

В ході заходу була проведена скайп-конференція з медіа-центром Татарбунарської центральної районної бібліотеки, представники якої розповіли про діяльність Центру та привітали місто з появою такого осередку й у Білгород-Дністровській бібліотеці. До поздоровлень долучилися Вадим Кесарчук, Надія Червинська, Юліана Амельченко та численні гості заходу.

Музичне вітання прозвучало від молодшого хору «Бджілка» Білгород-Дністровської дитячої музичної школи ім. Л. Гінзбург, для яких справжнім сюрпризом стало онлайн-спілкування з Дідом Морозом, який тут же передав дітям солодкі подарунки.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23