В Білгороді-Дністровському відкрито нову амбулаторію сімейної медицини

11-04-2019 17:30 207
категорія: Новини міста


В рамках реформування медичної галузі та створення центрів первинної медико-санітарної допомоги населенню, 11 квітня 2019 року Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак взяла участь у відкритті амбулаторії сімейної медицини КНП «Білгород-Дністровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Білгород-Дністровської міської ради.

Під час відкриття амбулаторії сімейної медицини, Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак підкреслила, що з метою покращення медичного обслуговування населення нашого міста, в найкоротші терміни було проведено капітальний ремонт данного приміщення і вже незабаром мешканці міста матимуть можливість відвідувати нову амбулаторію сімейної медицини.

Слід зазначити, що за ініціативи міського голови та підтримки депутатського корпусу міської ради, з метою створення зручних умов та наближення медичної допомоги первинної ланки до містян, які проживають в центральній частині міста Білгорода-Дністровського, впродовж 2018-2019 років за рахунок коштів місцевого бюджету у розмірі 1,4 млн. грн. було проведено капітальний ремонт будівлі, внутрішніх приміщень та прилеглої території амбулаторії.

За словами головного лікаря КНП «Білгород-Дністровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Білгород-Дністровської міської ради Віталія Ткаченка, мешканцями міста укладено вже близько 40 тис. декларацій, що є одним з найкращих показників по Одеській області, а відкриття нової амбулаторії наблизить надання медичної допомоги до нових стандартів відповідно до реформування медичної галузі нашої держави.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44