В Білгороді-Дністровському відкрито багатофункціональний спортивний комплекс по вул. Сонячній

01-06-2019 15:19 386
категорія: Новини міста


1 червня 2019 року за участі Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак відбулося урочисте відкриття багатофункціонального спортивного комплексу по вул. Сонячній, 4.

В церемонії відкриття, також, взяли участь секретар Білгород-Дністровської міської ради Віктор Грозов, заступники міського голови Вадим Кесарчук, Сергій Чернокульський, Ольга Ціпуленко, депутати Білгород-Дністровської міської ради, тренери й вихованці ДЮСШ та мешканці мікрорайону.

Слід зазначити, що менше ніж рік тому — в липні 2018 року за ініціативи міського голови Алли Гінак та підтримки Одеської обласної державної адміністрації, розпочалися роботи з будівництва багатофункціонального спортивного комплексу із футбольним, баскетбольним майданчиками, біговими доріжками, тенісними кортами, сектором з тренажерами, а також ігровим майданчиком для наймолодших мешканців нашого міста.

Впродовж 2018 — 2019 років, за рахунок співфінансування з міського (1355 тис. грн.) та обласного (3793 тис. грн.) бюджетів, підрядною організацією ТОВ «СК Тамерлан», на колись пустуючій земельній ділянці, було проведено весь комплекс підготовчих та будівельних робіт.

Під час урочистого відкриття спорткомплексу, міський голова Алла Гінак зазначила, що завдяки підтримці депутатського корпусу, співпраці з обласною владою, в нашому місті вже вдалося відкрити декілька подібних обʼєктів і роботу в даному напрямку буде продовжено, адже Білгород-Дністровський — місто великих спортивних здобутків.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44