В Білгороді-Дністровському відбудеться V обласний фестиваль аматорського театрального мистецтва «Театральна весна»

29-03-2019 10:19 146
категорія: Новини міста


6 квітня 2019 року о 10.00 в Білгород-Дністровському Центрі культури та дозвілля урочисто відкриється V обласний фестиваль аматорського театрального мистецтва «Театральна весна». Даний фестиваль-конкурс покликаний сприяти подальшому розвитку та популяризації аматорського театрального мистецтва, зросту творчого рівня аматорських театральних колективів Одеської області та встановленню творчих контактів.

До участі у фестивалі запрошені аматорські театральні колективи (драматичні, музичні, лялькові та інші). Вік учасників необмежений.

Фестиваль проходить раз на 2 роки, адже постановка нової театральної вистави потребує натхнення і часу, а аматорські театральні колективи з кожним роком зміцнюють свої позиції. Вистави, які вони представляють, вражають безпосередністю почуттів і емоційністю, цікавими акторськими роботами і режисерськими знахідками, новизною театральних форм, постановочних засобів виразності, манери гри, організації сценічного простору, створення атмосфери духовної єдності сцени й залу.

Про участь у цьогорічному фестивалі «Театральна весна» вже заявили 13 аматорських театрів Одеси, Білгорода-Дністровського, Южного, Чорноморська, Овідіополя та інших містечок та селищ Одеської області. А всього до нашого міста приїдуть близько 200 учасників різноманітних за напрямками театральних колективів.

Перегляд вистави в театрі не замінить ні телебачення, ні інтернету, адже дає можливість пережити масу позитивних емоцій і є хорошою психологічною розрядкою. Тож, будемо раді бачити усіх поціновувачів театрального дійства на обласному фестивалі «Театральна весна» протягом всього дня 6 квітня в Центрі культури та дозвілля!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44