Запрошуємо учнів, їх батьків, педагогів та представників управлінь освіти міста, району ОТГ за для свідомого вибору професійного майбутнього школярів.

27 вересня 2019 року Білгород-Дністровським центром зайнятості заплановано проведення масового профорієнтаційного заходу для школярів 8-11-х класів міста та району.

Метою заходу є ознайомлення молоді з актуальними на ринку праці професіями. Роботодавці та учбові заклади – учасники заходу, будуть демонструвати якнайкраще свої професії (майстер-класи), використовуючи техніку, спецодяг, обладнання та інше. Заплановано показові виступи кінолога з собакою, представників університету внутрішніх справ (прийоми рукопашного бою). Під час проведення заходу школярі та їх батьки матимуть змогу поспілкуватися із представниками роботодавців, учбових закладів та отримати кваліфіковані відповіді на запитання із перших вуст, пройти профдіагностичне тестування та обрати для себе не тільки професію, а й учбовий заклад.

Крім того, у заході візьме участь Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості», який зможе презентувати 28 найактуальніших робітничих професій.

Так, сьогодні, в приміщенні Білгород-Дністровського центру зайнятості відбулась робоча зустріч з представниками підприємств та служб міста, а саме: пожежної частини 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України, Білгород-Дністровського відділу поліції ГУНП в Одеській області, Прикордонного загону м. Білгорода-Дністровського, військової частини А-3955, ТОВ «Белста, ТОВ «Оріон» , які залучились до майбутнього заходу. В процесі зустрічі обговорювалось найбільш актуальні питання щодо проведення «Ярмарок професій», організації цікавих та яскравих майстер-класів представники служб вносили свої пропозиції та побажання .

 

Директор Н.М. Принц
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23