В Білгороді-Дністровському триває черговий етап енергетичного експрес-аудиту житлових будівель


05.01.2021 11:23 237

На початку грудня 2020 року, відповідно до календарного плану обстежень, розпочато роботи з проведення енергетичного експрес-аудиту житлових будівель міста Білгорода-Дністровського, що входять до об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Під час обстежень власникам будинків надаються корисні поради щодо усунення недоліків, які є джерелами втрат будівлею теплової енергії та перевитрат споживання електричної енергії. Наразі завершується перший етап зазначених робіт. Використання спеціального технічного обладнання дає можливість продемонструвати мешканцям багатоквартирних будинків, де і яким чином відбуваються витрати теплової енергії тієї чи іншої будівлі.

Завдяки отриманим висновкам, з описом існуючих проблем та порадами щодо їх усунення мешканці матимуть змогу приймати рішення стосовно впровадження енергозберігаючих технологій для раціонального використання ресурсів, не знижуючи рівня комфорту помешкання.

Варто зазначити, що експрес-аудит будинків здійснюється енергоменеджером Департаменту ЖКГ та капітального будівництва міської ради за зверненнями голів об’єднань співвласників багатоповерхових будинків. Захід не потребує від мешканців фінансових витрат, адже наявність у Департаменті профільного фахівця та спеціального обладнання дозволяє отримувати актуальну інформацію про вразливі місця будівель з питань енергоефективності. Існує також й можливість ознайомлення з переліком чинників, які впливають на експлуатаційну надійність будівлі та ефективну роботу її інженерних систем, а також окреслення причин наднормового енергоспоживання.

В цілому, зазначена спільна робота співвласників багатоквартирних будинків та спеціалістів Департаменту ЖКГ міської ради направлена на раціональне використання енергії в будівлях, а також створення умов для здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності, проведення термомодернізації будівель, стимулювання використання альтернативних відновлюваних джерел енергії.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік