В Білгород-Дністровському територіальному центрі відбулося свято до Міжнародного жіночого дня

07-03-2019 12:30 85
категорія: Соцзахист


Напевно всі ми відчули, як щось змінилося в природі і настрої. А все дуже просто. Настала весна, пора, яка дарує нам багато сонця, тепла, любові. 8 березня - дивовижне за красою, теплотою і ніжністю свято. Підопічні КУ «Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» завжди чекають це свято. Чарівних жінок зі святом весни та краси привітав музичний колектив територіального центру «Колорит»

Незважаючи на свій поважний вік, жінки з задоволенням співали пісні, читали свої власні вірші про жінку, весну, кохання. За святковими столами з чашкою гарячого чаю та солодощами, підопічні територіального центру одержали не тільки приємні хвилини відпочинку, а й насолодилися спілкуванням одна з одною. І якщо в буденному круговороті жіноча доля – протоптана стежками до плити чи крамниці, то в ці весняні дні не варто забувати, що без їх турботи, ніжності, доброти й терплячості не було б ані родинного вогнища, ані самого життя.

Колектив територіального центру бажає усім жінкам, щоб свічка радості, здоров'я, достатку і благополуччя вічно горіла яскравим полум'ям, спопеляла всі біди і нещастя, і ніколи не згасала

Директор територіального центру З.А.Пащенко
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44