В Білгороді-Дністровському розпочався перший етап реалізації багатомільйонного проекту реконструкції аварійної КНС по вул. Кишинівській

29-10-2019 15:25 549
категорія: Новини міста


29 жовтня 2019 року місто Білгород-Дністровський відвідав заступник начальника управління Одеської обласної ради з майнових відносин Анатолій Дорошенко з метою інспектування об’єкту з капітального ремонту каналізаційної насосної станції та з’ясування доцільності виділення коштів з обласного бюджету на співучасть в проведенні робіт. Разом із секретарем Білгород-Дністровської міської ради Віктором Грозовим, заступником міського голови Сергієм Чернокульським, начальником управління з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Юрієм Майзлісом та головним інженером комунального підприємства “Білгород-Дністровсьководоканал” Ярославом Махріним відвідали КНС по вул. Кишинівській та обговорили можливість фінансової допомоги області у вирішенні застарілої проблеми міста.

Загалом вартість проекту “Реконструкція КНС №2, самопливного та напірного колекторів господарсько-побутової каналізації по вул. Кишинівська в м. Білгород-Дністровський, Одеська область” у цінах 2018 року складає більше 64 млн. грн. Зношеність обладнання самої насосної каналізаційної станції та стічних труб вже перевищила 90%. КНС №2 по вул. Кишинівській не лише знаходиться в аварійному стані, а й ще несе в собі екологічну загрозу, оскільки розташована біля Дністровського лиману.

Реалізацію проекту було вирішено проводити у декілька етапів. В поточному році з міського бюджету Білгорода-Дністровського виділено 3 млн. грн. Ще стільки же місто розраховує отримати з обласного. Підрядна організація ТОВ “Євротрансстрой”, яка погодилася розпочати роботи за наявним фінансуванням, вже приступила до демонтажу старого насосного обладнання, капітального ремонту м’якої покрівлі та внутрішніх оздоблювальних робіт КНС №2.

Анатолій Дорошенко разом з іншими учасниками виїзної інспекції оглянув каналізаційну насосну станцію, поспілкувався з підрядниками та впевнився у гострій необхідності продовження ремонтних робіт. Він запевнив керівництво міста у тому, що буде клопотати щодо виділення коштів з обласного бюджету.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23