В Білгороді-Дністровському розпочався цикл заходів з відзначення Дня Конституції України

27-06-2019 08:09 337
категорія: Новини міста


27 червня 2019 року на площі перед будівлею Білгород-Дністровської міської ради пройшов урочистий святковий захід з нагоди Дня Конституції «В моєму серці – Україна!», в якому взяли участь перший заступник Білгород-Дністровського міського голови Вадим Кесарчук, заступник міського голови Ольга Ціпуленко, секретар міської ради Віктор Грозов, депутати міськради, представники трудових колективів, військового гарнізону, громадськості та ЗМІ. Відкрили захід номером “Ми - українці!” Віолетта Молодецька у супроводі хореографічного колективу “Барвінок”. Ведучі нагадали історію та значення створення свята: “Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Чинна Конституція України пройшла складний шлях становлення і розвитку, та стала найбільш значущим здобутком української нації. Вона увібрала в себе досвід минулого та відкрила нові можливості для відродження духовних і культурних традицій нашого народу. Цей прогресивний документ назавжди закріпив для України права людини, державний устрій та повноваження різних органів влади. Зміцнив авторитет нашої держави на міжнародній арені та вніс її в сонм демократичних і прогресивних країн світу. День Конституції – це одне з наймолодших свят сучасної України. У цей день ми віддаємо данину поваги символам держави, що пройшли довгий героїчний шлях. Багато життів віддали українці, щоб сьогодні око нам милував синьо-жовтий прапор та щоб могли ми вільно, на повний голос заспівати «Ще не вмерла Україна».

Після виконання Гімну України та виступу ансамблю “Барвінок” учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятника Великому Генію українського народу Тарасу Григоровичу Шевченку.

Цього ж дня з нагоди Дня Конституції України Білгород-Дністровський краєзнавчий музей відкрив свої двері для безкоштовного відвідування протягом всього дня. А в затишному дворі музею поціновувачів історії чекає виставка фотокартин із приватної колекції Олега Коломійченка «Старий Аккерман».

28 червня усі, хто бажає долучитися до вишивання рушника – оберегу міста, запрошуються до Михайлівського скверу з 10.00 до 12.00 год. Також тут можна буде ознайомитися з виставкою світлин «Молодь: в майбутнє з оптимізмом!», присвяченою Дню Конституції України та Дню молоді. А в Парку Перемоги об 11.00 год. розпочнеться благодійна концертна програма народного ансамблю болгарської пісні «Майчина обич».

В бібліотеках міста 24-29 червня заплановано проведення циклу інформаційно-просвітницьких заходів для різних цільових аудиторій відвідувачів, спрямованих на формування правової культури, поширення інформації про конституційні права, свободи та обов’язки, утвердження основоположних демократичних цінностей.

В територіальному центрі 26-27 червня проходять тематична зустріч «Конституція в різні часи історії нашої держави», правовий лекторій «Права громадян – турбота держави» та перегляд історичного фільму «Становлення української нації».
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44