В Білгороді-Дністровському пройшов конкурс «Таємниці ялинкових прикрас»

28-12-2018 14:50 62
категорія: Новини освіти


Напередодні різдвяних та новорічних свят, з метою організації дозвілля учнів молодшого шкільного віку та розвитку їх творчих здібностей, 22 грудня 2018 року в приміщенні Білгород-Дністровського Центру дитячої творчості відбувся міський конкурс «Таємниці ялинкових прикрас».

Програма конкурсу складалася з трьох конкурсів: «Історія ялинкової прикраси», в якому відбувся захист образу, обраного учасником, та знайомство з особистістю конкурсанта; «Ялинкова прикраса своїми руками», де всі учасники презентували новорічні іграшки, зроблені власноруч; «Новорічні таланти для Діда Мороза», в якому конкурсанти розкрили свої таланти у вокалі, хореографії та декламації.

До прикрашання новорічної ялинки на сцені учасниць запросили ведучі свята - родина на чолі з Мамою (Малиновська Р.А.), Донька (Омельченко Вікторія, учениця ЗОШ №5) та Син (Малиновський Данило, учень ЗОШ №1).

В конкурсній програмі взяли участь учні четвертих класів НВК «Школа-гімназія», ЗОШ №№3 та 4, 6 та11, НВК ім. С.О. Морозової «Школа-сад».

Перемогу отримала Юцикова Дарина, НВК «Школа-гімназія».
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44