В Білгороді-Дністровському пройшла презентація проекту Стратегії розвитку міста до 2028 року

15-05-2020 09:50 441
категорія: Новини міста


14 травня 2020 року у внутрішньому дворику Білгород-Дністровського краєзнавчого музею мешканцям міста, працівникам відділів та управлінь міської ради, керівникам комунальних підприємств та установ, представникам ЗМІ публічно презентували проект Стратегії розвитку міста Білгорода-Дністровського до 2028 року.

Захід відкрив секретар міської ради Віктор Грозов, на якого покладені повноваження міського голови. У своїй промові він підкреслив велике значення появи та подальшого затвердження проекту Стратегії, як програмного документу, метою якого є забезпечення розвитку міста Білгорода-Дністровського як економічно самодостатньої адміністративно-територіальної одиниці зі стабільним добробутом населення, розвиненою соціальною інфраструктурою та комунальним сервісом, на підґрунті активності місцевих бізнес-ініціатив і залученні інвестицій в розвиток промисловості та туристичної індустрії.

Детальну презентацію проекту Стратегії провів начальник управління економічного розвитку міської ради Віктор Череващенко, свої зауваження та пропозиції робили учасники зустрічі.

На заході було зазначено, що після затвердження на сесії міської ради Стратегія буде реалізовуватися у 3 етапи: перший – 2020-2022 роки, другий – 2023-2025 роки, третій – 2026-2028 роки.

Реалізація Стратегії відбуватиметься згідно з Планом заходів на відповідний період. Він представляє собою каталог технічних завдань на проєкти міського розвитку, які спрямовані на досягнення стратегічних і операційних цілей Стратегії, з визначеними засобами реалізації проєктів, обсягом фінансування, відповідальними виконавцями, часовими рамками впровадження та очікуваними результатами.

Розробка Плану заходів має відбуватись із залученням усіх зацікавлених суб’єктів: структурні підрозділи Білгород-Дністровської міської ради, організації і підприємства, громадські організації та інші особи.

Проектні ідеї мають відповідати таким критеріям:

1. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не можуть бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізації проєкту – не більше як 3 роки (2020-2022 роки).

3. Проєктні ідеї повинні відповідати стратегічним цілям та завданням Стратегії.

4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.

5. Обґрунтованість вартості проєкту (є відповідні кошторисні розрахунки або орієнтовна вартість)

Для відбору пропозицій щодо технічних завдань на проєкти міського розвитку для включення їх у План заходів на 2020-2022 роки з реалізації Стратегії має бути створена експертна група. Склад експертної групи затверджується розпорядженням міського голови. Експертною групою здійснюється аналіз та відбір на конкурсних засадах наданих проектних ідей. План заходів має враховувати баланс і узгодженість стратегічних і операційних елементів (цілей, заходів, програм).

Головним розробником Плану заходів планується визначити Департамент економіки та розвитку інфраструктури, співрозробником - робочу групу з розробки концепції стратегічного плану розвитку міста Білгород-Дністровського до 2028 року, створену розпорядженням міського голови від ­­­­08.11.2017 № 261 «Про створення Робочої групи з розробки концепції стратегічного плану розвитку міста Білгород-Дністровського до 2028 року». У разі необхідності можна внести зміни до складу Робочої групи.

Важливою частиною успішної реалізації Стратегії є контроль, що передбачає проведення щорічного моніторингу та оцінку результативності виконання Плану заходів та як результат підготовка звіту на розгляд міської ради.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23