В Білгороді-Дністровському пройшла акція «Я проти лихослів’я»

12-04-2019 14:39 128
категорія: Новини освіти


До Всесвітнього дня культури, що відзначається 15 квітня, міська Рада учнівського самоврядування «Тірас» Білгород-Дністровського Центру дитячої творчості провела соціальний проект «Я проти лихослів’я» під слоганом «Лихослів’я - зброя проти себе». Президентами учнівського самоврядування навчальних закладів міста та їхніми заступниками було проведено дослідження характерних проявів лихослів’я серед школярів. Актуальність цього дослідження обумовлена тим, що однією з ознак нації є мова, її культура. Під час дослідження лідери учнівського самоврядування познайомилися з висновками вчених щодо проблеми лихослів’я.

Одним із важливих заходів стало заняття з елементами тренінгу «Лихослів’я - зброя проти себе». Лідери участь у вправі-демонстрації «Вплив слова на людину». Разом ми шукали відповідь на питання - що ж сьогодні змушує людей лаятися. Виконуючи різноманітні вправи, лідери дійшли висновку, що вийти з критичної ситуації можна не лише за допомогою агресії, образ, принижень, а й цивілізованим шляхом. Були вироблені корисні поради для тих, хто хоче позбутися звички лихословити.

Варто пам’ятати, що Україна в давні часи була висококультурною нацією, а тому не засмічуймо культуру наших предків і будьмо гідними називатися Людьми.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44