В Білгород-Дністровському МРВ пройшов семінар для повнолітніх суб’єктів пробації з метою мотивування до легального працевлаштування в Україні

14-03-2019 09:48 51
категорія: Пробація


12 березня 2019 року в приміщенні Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області для повнолітніх клієнтів пробації проведено черговий профінформаційний семінар на тему «Легальна зайнятість», який відбувся  за участю начальника відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості - Златеслави Нікируй.

Метою заходу стало розкриття переваг легального працевлаштування в Україні, застерегти учасників семінару від шахрайства при працевлаштуванні. В ході заходу обговорювалися поняття - «тіньова» зайнятість і «тіньова» заробітна плата, спільно з учасниками були напрацьовані правила безпеки, або як не потрапити до шахрайств при працевлаштуванні тощо. Запрошеним розповіли про необхідність легальної трудової діяльності, як основи соціальної захищеності населення, що працює, адже відсутність належним чином оформлених трудових відносин позбавляє працівників захисту від незаконного звільнення та цілої низки інших прав і соціальних гарантій, які передбачені чинним законодавством.

По завершенню семінару спеціалістом служби зайнятості було надано  відповіді на запитання, що цікавили суб’єктів пробації та сплановано теми майбутньої зустрічі –«Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації» та «Сервіси державної служби зайнятості».

Наталія Яценко

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44