В Білгород-Дністровській міській раді відбувся брифінг щодо захисту прав дітей

10-07-2019 09:46 346
категорія: Новини міста


9 липня 2019 року в приміщенні Білгород-Дністровської міської ради відбувся брифінг за участю начальника служби у справах дітей міськради Світлани Рахнянської та директора міського центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді Тетяни Вʼязових.

Під час брифінгу Світлана Рахнянська зазначила, що, враховуючи непоодинокі випадки жорстокого поводження з дітьми на території Одеської області в 2019 році, службою у справах дітей, з метою оперативного реагування та вжиття невідкладних профілактичних заходів, проводиться розʼяснювальна робота із законними представниками дітей: опікунами, батьками-вихователями, прийомними батьками та патронатними вихователями, а також постійно проводиться розʼяснення з дітьми, в тому числі, які перебувають у складних життєвих обставинах щодо їх прав.

Службою у справах дітей, налагоджено тісний взаємозвʼязок з міським центром соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді, управлінням освіти, сімʼї, молоді та спорту міської ради, ювінальною превенцією Білгород-Дністровського відділу поліції, Білгород-Дністровським міськрайонним управлінням державної служби з надзвичайних ситуацій та в рамках профілактичних операцій постійно проводяться спільні рейди, а також обстеження умов проживання сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, підкреслила Світлана Рахнянська.

Директор Білгород-Дністровського міського центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді Тетяна Вʼязових повідомила про роботу, яка проводиться центром з надання допомоги сімʼям, які перебувають в складних життєвих обставинах. Так, на обліку в центрі перебуває 68 родини, яким постійно надається консультаційна та супроводжуюча допомога.

Окремо, учасники брифінгу звернули увагу на велику відповідальність, яку несуть батьки та інші дорослі, на вихованні та утриманні яких знаходяться неповнолітні. «Шановні батьки, знайдіть час на відверту розмову з дітьми, цікавтесь їх особистим життям, з ким дружить Ваша дитина, з ким проводить вільний час, чим захоплюється. Памʼятайте, що життя та здоровʼя наших дітей, в більшій мірі, залежить від нас» - підкреслила начальник служби у справах дітей Світлана Рахнянська.

Більш докладно з матеріалами заходу можна ознайомитися в газетах “Торнадо-прес”, “Наше місто”, передачах радіомовлення “Новини Придністров’я”, телеканалу “Бессарабія ТБ”.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23