В Білгород-Дністровській міській раді відбулася нарада з керівниками аптечних мереж та представниками відділень банківських установ

19-03-2020 12:33 180
категорія: Новини міста


18 березня 2020 року під головуванням секретаря Білгород-Дністровської міської ради Віктора Грозова відбулася робоча нарада з керівниками аптечних мереж та представниками відділень банківських установ м. Білгорода-Дністровського.

В ході наради Віктор Грозов звернув особливу увагу на дотриманні вимог протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 16 березня 2020, а саме, щодо роботи аптек в період карантину. Так, відповідно до протоколу керівникам аптечних мереж рекомендовано постійно здійснювати заходи поточної дезінфекції, а також забезпечити персонал засобами індивідуального захисту (маски, респіратори). Крім того Віктор Грозов закликав керівників аптечних мереж відрегулювати питання одночасного відвідування фармацевтичного закладу не більше 5 особами із дотриманням дистанції в 1,5 — 2 метри.

Такі ж самі вимоги, закріплені в рішенні комісії, стосовно керівників фінансових установ, банків, абонентських відділів підприємств, та регламентують допускати до приміщень не більше 5 осіб одночасно, а також забезпечити проведення заходів дезінфекції та забезпечити персонал засобами індивідуального захисту.

Секретар Білгород-Дністровської міської ради Віктор Грозов звертається до мешканців міста, особливо до людей похилого віку, та закликає, без крайньої необхідності, не відвідувати місця масового скупчення людей, та в період карантину, з метою запобігання розповсюдження вірусної інфекції, залишатися вдома.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23