В Білгороді-Дністровському триває робота з упорядкування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

09-02-2018 11:57 202


Чергове засідання комісії з вивчення питання щодо оновлення комплексної схеми розміщення тимчасових споруд на території Білгорода-Дністровського відбулося 8 лютого 2018 року.

Під час засідання було детально розглянуто схему розміщення тимчасових споруд по вул. Ушакова (земельна ділянка в районі середньовічної фортеці). За інформацією голови комісії - керуючого справами виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради Ігоря Величка, у зв’язку з тим, що на даний момент управлінням комунальної власності Білгород-Дністровської міської ради проводиться робота щодо підготовки земельної ділянки, на якій розташовані тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності, до продажу через аукціон, є пропозиція запропонувати підприємцям і надалі здійснювати свою діяльність до моменту проведення аукціону. Процедура підготовки документів до аукціону може тривати до наступного року, тож, для упорядкування тимчасового розміщення місць для провадження підприємницької діяльності на 2018 рік комісією прийнято рішення запросити на наступне засідання, яке відбудеться 14 лютого 2018 року, тих підприємців, які здійснюють свою діяльність на зазначеній території.

Також, під час засідання розглянуто схему розміщення тимчасових споруд по вул. Першотравнева (біля загальноосвітньої школи №5). Зокрема, на зазначеній території налічується чотири споруди для ведення підприємницької діяльності, з яких працює лише одна. Під час розгляду зазначеної схеми було заслухано ряд пропозицій, в тому числі і від громадськості та одного з чотирьох підприємців, чиї павільйони знаходяться на даній території. В ході дискусії запропоновано перенести функціонуючу тимчасову споруду, повністю звільнивши тротуар від тимчасових споруд, на інший бік вулиці та об’єднати її із зупинковим комплексом, створивши єдиний архітектурний об’єкт, який би мав сучасний естетично привабливий вигляд. Комісією прийняте рішення запросити на наступне засідання власників нефункціонуючих тимчасових споруд по вул. Першотравневій з метою ознайомлення з пропозицією перенесення торговельних павільйонів, а у разі відмови у подальшому провадженні підприємницької діяльності - демонтувати нефункціонуючі споруди.

Зазначимо, що роботу комісії з вивчення питання щодо оновлення комплексної схеми розміщення тимчасових споруд на території Білгорода-Дністровського продовжено до 1 березня 2018 року.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44