В Білгороді-Дністровському проведений ІV модуль семінару «Формування психологічної компетентності для забезпечення ефективного педагогічного процесу в умовах Нової української школи»

01-02-2018 09:42 184


30 та 31 січня 2018 року на базі НВК «ДНЗ-ЗОШ» та ЗОШ №4 з метою вдосконалення здібностей до самоаналізу й саморозвитку, пошуку нових стратегій поведінки, поліпшення суб'єктивного самопочуття й зміцнення психічного та психологічного здоров'я проведено ІV модуль постійно діючого семінару для вихователів та вчителів в рамках роботи творчої групи психологічної служби міського методичного кабінету управління освіти, сім’ї, молоді та спорту «Формування психологічної компетентності для забезпечення ефективного педагогічного процесу в умовах Нової української школи».

Під час семінару були розглянуті практичні види роботи, завдяки яким педагоги мали можливість більш емоційно сприймати матеріал, в комфортних умовах для спілкування. Методисту психологічної служби Лєконцевій Е.В. та практичним психологам Мінюровій Г.М. та Воронковій О.І. вдалось створити атмосферу творчості та психологічної безпеки, яка є запорукою для повноцінного особистісного та професійного росту.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44