В Білгороді-Дністровському пройшов урочистий захід «Соборна духом Україна»

22-01-2018 12:12 348
категорія: Новини міста


З нагоди Дня Соборності України 22 січня 2018 року в Білгороді-Дністровському на площі біля пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку пройшов урочистий захід «Соборна духом Україна». В ньому взяли участь представники міської та районної влади, трудових та студентських колективів, громадськості та ЗМІ.

Ведучі заходу нагадали присутнім історію та значимість цього свята для українців. В 2018 році Україна відзначає 99-ту річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної та Західноукраїнської Народної Республік і 100-ту річницю прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної Ради, який проголошував Українську Народну Республіку «самостійною, ні від кого не залежною, вільною суверенною державою українського народу».

Цей день став одним з найпрекрасніших моментів нашої історії. Подією, яка назавжди залишиться для українського народу символом боротьби за волю, порозуміння між людьми і віри у майбутнє.

“Соборність – це велика міцна родина, де говорять різними мовами, але консолідує усіх єдина державна – українська. Родина, в якій люди мають різні релігійні й політичні переконання, але серця їх об’єднані любов’ю до своєї Батьківщини. Соборність – усвідомлений, виборений, вистражданий століттями потяг до державної єдності, який нікому вже не здолати”, - підкреслив у своєму виступі керуючий справами виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради Ігор Величко.

Також, він згадав про справжніх патріотів - Героїв Небесної Сотні, Героїв України, тих, хто віддав своє життя за ідею незалежної, єдиної - цілісної, демократичної України, активістів Євромайдану: Нігояна Сергія та Жизневського Михайла, і в роковини їх героїчної загибелі запросив хвилиною мовчання вшанувати загиблих євромайданівців.

Після виконання пісні ансамблем української народної музики «Веселка», для вшанування пам’яті про видатних синів українського народу – тих, хто, не шкодуючи себе, прагнув свободи, боровся за соборність, волю та незалежність своєї Батьківщини, учасники урочистого заходу поклали квіти до пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44