В Білгород-Дністровській міській раді відбулася зустріч з офіційною делегацією Румунії

02-02-2018 15:46 470


2 лютого 2018 року Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак взяла участь в офіційній зустрічі з румунською делегацією на чолі з Міністром уряду, відповідальним за міжнародні відносини Віорелом Віреу.

В ході зустрічі Алла Гінак зазначила, що керівництво міста Білгорода-Дністровського дуже зацікавлене у налагодженні тісної співпраці з Румунською стороною, а особливо у співпраці в галузі туризму. І сьогодні дуже важливо скористатися тією перлиною, яка розташована на території міста - Білгород-Дністровською фортецею, щоб місто Білгород-Дністровський було привабливе не тільки для вітчизняного туриста, а й для туристів зі всього світу. Для цього міською владою робиться немало, і один з таких немало-значущих кроків зроблений Білгород-Дністровською міською радою разом з Одеською обласною державною адміністрацією та Одеською обласною радою: готується пакет документів для включення фортеці до списку цінностей ЮНЕСКО.

В свою чергу, Міністр уряду, відповідальний за міжнародні відносини, Віорел Віреу зазначив, що обмін досвідом в галузі державного адміністрування важливий не лише на міждержавному рівні, а й на рівні регіонального співробітництва, тому налагодження міжрегіональних зв’язків між нашими державами відіграє важливу роль в обміні досвідом в сфері державного управління та місцевого самоврядування.

Делегацію Румунської сторони представляли також міські голови міст Тиргу-Окна, Мойнешть, Дерменешть, Сленік Молдова і, як зазначив міський голова міста Тиргу-Окна Штефан Шілоки, вже сьогодні спостерігається тісна співпраця між містами-побратимами Білгород-Дністровський та Тиргу-Окна, особливо в культурній сфері, зокрема, фольклорні колективи міст-побратимів були представлені на фестивалях, які проходили як в Україні, так і в Румунії.

Також, в ході зустрічі було порушене питання щодо співпраці в сфері транскордонного співробітництва. Одним з проектів, що викликав інтерес керівництва міста, став регіональний, в якому беруть участь Україна, Румунія та Молдова «Фортеці Стефана Великого». За словами заступника Білгород-Дністровського міського голови Євгенії Волинець, місто Білгород-Дністровський готове розглянути пропозицію щодо підключення до зазначеного проекту.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44