В Білгород-Дністровській бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва відкрито виставку робіт Сергія Скоренка

24-01-2018 14:51 527


Україна багата на здібних, обдарованих, талановитих людей у всіх сферах життєдіяльності. Білгород-Дністровський пишається своїми самобутніми майстрами, які прославляють місто на різних рівнях – як в Україні, так і за її межами.

Один із таких талановитих мешканців - Сергій Михайлович Скоренко, давній друг і шанувальник міських масових бібліотек. Вже багато років він творчо співпрацює з бібліотекою для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва.

Сергій Михайлович – людина надзвичайно обдарована, натхненна. З природного матеріалу – морських камінців, мушлі, піску, кольорових крупинок, а також штучних матеріалів, додаючи неймовірну фантазію, він творить дива. Майстер відображує історичні персонажі та навколишню природу, морських жителів та рептилій, а також пише картини маслом. Всього його руками створено понад 500 робіт. Його творіннями захоплюються, як малеча, так і дорослі. Понад 70 робіт він подарував бібліотекам.

Кажуть, що краса і доброта врятують світ! І це про нього, самобутнього майстра – Сергія Скоренка… Його роботи надихають на творчість, навчання, працю, привносять в повсякденність радість, красу та натхнення.

Запрошуємо познайомитися з оригінальними роботами майстра в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва (вул. Маяковського,7).
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44