В бібліотеках Білгорода-Дністровського пройшли заходи до різдвяних свят

08-01-2019 09:44 134
категорія: Новини культури


Різдво Христове - велике християнське свято, день Народження Ісуса Христа, найбільш широко шанований день народження у світі. Люди різних соціальних верств, матеріального становища, переконань і поглядів не минають це свято своєю увагою. А різдвяні свята – це, передусім, тепле спілкування в колі найдорожчих нам людей, а ще – наші українські традиції з колядками та щедрівками.

В Україні Різдво Христове відзначається Православною церквою 7 січня. Про історію свята та про особливості святкування Різдва розповіли фахівці бібліотеки ім. О. Пушкіна вихованцями Білгород-Дністровського дитячого будинку змішаного типу під час різдвяного серпантину «Різдво у хату несе щастя багато». Дітям запропонували взяти участь у майстер-класі «Різдвяна зірка», адже восьмикутна Зірка є одним з символів народного обряду колядування та є символом вічного царювання Месії. Наприкінці заходу діти жваво демонстрували виготовлені власноруч казково чарівні Різдвяні зірки, ділились враженнями, спілкувались.

В бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва проведено «бібліомагію» «Чудеса різдвяних свят». В бібліотеці ім. Лесі Українки пройшла різдвяна мозаїка «Хай добро нас усіх єднає». Під час заходу бібліотекарі розповіли про традиції святкування Різдва Христова, що таке вертеп, колядування, провели конкурс «Прислів’я та приказки про Різдво».

В бібліотеці ім. М. Кропивницького відвідувачів запрошували до Інтернет-мандрівок «Різдвяна круговерть». Усі бажаючі взяли участь у майстер-класах «Святкові візерунки».

Вітаємо вас, господарі, із Різдвом Христовим!

Щоб вам щастя квітло вінком калиновим,

Щоб над вашим домом слава панувала,

А під мирним дахом любов розквітала!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44