В бібліотеках Білгорода-Дністровського проходять заходи до Дня Прапору та Дня Незалежності України

20-08-2020 15:45 212
категорія: Новини культури


В рамках святкування Дня Прапору та Дня Незалежності України та з метою національно-патріотичного виховання громадян, в бібліотечних закладах міста Білгорода-Дністровського протягом серпня діють тематичні експозиції, віртуальні круїзи, патріотичні панорами. В них представлено документальні, літературні, творчі та художні роботи, присвячені історії формування української державності, боротьбі Українського народу за незалежність своєї держави, вшануванню пам’яті громадян, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність та державний суверенітет України. Цього тижня в бібліотеках для відвідувачів проводяться інформаційно-просвітницькі заходи та заходи із виховання патріотизму і поваги до державних символів України.

Зокрема, центральна міська бібліотека ім. М. Горького разом з Білгород-Дністровським відділом пробації провели патріотичний захід «Незалежна Україна: шлях до мети» для умовно засуджених, а в читальній залі бібліотеки діє книжкова виставка «Слався, незалежна Україно!»; бібліотека для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва читачам порадила виставку-привітання «Одна любов у мене – Україна!»; бібліотека ім. О. Пушкіна в культурно-освітньому медіа-центрі весь тиждень демонструє цікавий віртуальний круїз «Незалежна і єдина будь навіки Україно!», а в інтернет-центрі цієї ж бібліотеки оформлено тематичну виставку «Про жовту ниву та блакить небесну, Державний прапор гордо розповість»; бібліотека ім. Л. Українки для своїх користувачів представила інформпанораму «Яка вона, наша незалежність?»

На виставках представлені документи і публікації з фондів бібліотек, тож запрошуємо всіх небайдужих відвідати бібліотеки!

 
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23