Увага! Товари стихійної торгівлі не відповідають вимогам безпечності харчових продуктів та гігієнічним нормативам по мікробіологічним показникам!

26-02-2020 16:48 188
категорія: Оголошення


До уваги мешканців міста та району!

Наразі комісією з запобігання стихійної торгівлі на території міста Білгород-Дністровського проводиться щоденна роз’яснювальна робота для населення, що займається стихійною торгівлею продуктами харчування та промисловими товарами з землі та з громадянами, що купують небезпечну для здоров’я продукцію харчування.

В ході роботи комісії спеціалістами відокремленого підрозділу Білгород-Дністровського міськрайонного відділу лабораторних досліджень відбирались проби продуктів харчування для санітарно-мікробіологічних досліджень.

Результати відібраних проб молока, домашнього сиру, бринзи коров’ячої та бринзи овечої не відповідають нормативним вимогам по наявності групи кишкових паличок, наявності патогенного стафілококу та по кількості мікроорганізмів. Такі результати свідчать про недотримання особистої гігієни в домогосподарстві, умов зберігання та транспортування кисло-молочної продукції, неякісне миття та дезінфекції посуду і тари, а також про можливу порчу продуктів харчування. Таким чином дана продукція не відповідає вимогам безпечності харчових продуктів в епідемічному відношенні та гігієнічним нормативам по мікробіологічним показникам і представляє потенційну небезпеку для життя і здоров’я споживачів та може призвести до виникнення гострих кишкових захворювань та харчових отруєнь серед споживачів неякісної продукції.

Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради попереджає, усіх небайдужих громадян, що здійснюючи купівлю продуктів харчування з землі та на стихійних ринках, які не пройшли санітарної перевірки, Ви піддаєте своє здоров`я, та здоров`я своїх близьких небезпеці, що може призвести до непоправних наслідків. Бережіть себе та своїх близьких.

В той же час наполегливо просимо торгуючих з землі не порушувати свої права та права громадян на належну якість продукції та обслуговування, безпеку продукції, необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про продукцію, її кількість, якість, асортимент, а також про її виробника, виконавця та продавця, на відшкодування майнової та моральної шкоди, завданої внаслідок недоліків продукції, відповідно до закону.

Всіх бажаючих торгувати продуктами харчування та промтоварами закликаємо звернутись до КП «Асорті» або до керівництва розташованих неподалік торговельних майданчиків «Вікторія», «Хуторок» та «Старий млин».
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23