Увага! 2 листопада розпочинається прийом проєктів Громадського бюджету-2021!

30-10-2020 14:55 815
категорія: Новини міста


Про це під час прес-конференції 30 жовтня 2020 року повідомила начальник відділу з питань економіки та розвитку інфраструктури департаменту економіки та розвитку інфраструктури Білгород-Дністровської міської ради Яна Чернопищук.

Вона зазначила, що на сесії міської ради 24 вересня поточного року були внесені зміни до Положення та затверджені нові параметри Громадського бюджету. Зокрема, затверджені наступні зміни:

• Відбулася зміна віку автора проєкту, у попередні роки автором могла стати людина, яка досягла 16 років, на даний час - це людина, яка досягла 14 років.

• Від одного автору може надійти необмежена кількість проєктів.

• Змінено класифікацію проєктів та їх визначення, відтепер вони класифікуються на Великі, Малі та Освітні.

• Освітній проєкт спрямований на організацію навчально-виховного процесу. Проєкти, які подаються фізичними чи юридичними особами на користь навчальних закладів міста, можуть бути прийняті до участі у конкурсі в категорії Малих проєктів тільки за умови реалізації загальнодоступних для всіх мешканців міста.

• Загальноміські проєкти сприятимуть розвитку всього міста, знаходяться в найбільш часто загальновживаних мешканцями та гостями міста локаціях.

• Локальні проєкти долучаються до розвитку, благоустрою певної дільниці міста, але так само залишаються загальнодоступними для всіх мешканців міста Білгорода-Дністровського.

Вимоги до проєктів :

1. Проєкт належить до однієї з категорії проєктів, затверджених Білгород-Дністровською міською радою у Параметрах Громадського бюджету;

2. Реалізація проєкту не порушує прав інших осіб, в тому числі прав інтелектуальної власності;

3. До кошторисних витрат на громадський проєкт, що передбачає інфраструктурні роботи, слід додати пункт "Розробка проєктної документації" та її орієнтовну вартість.

4. Розташування проєкту повинно бути доступним до користування всіма мешканцям міста.

5. Земельна ділянка, зазначена заявником, як місце розташування об’єкту громадського проекту, повинна становити комунальну власність територіальної громади міста Білгорода-Дністровського або власність ОСББ.

Громадяни міста можуть віддати свій голос одночасно за 1 Великий загальноміський, 1 Малий локальний та 1 Освітній громадський проєкт, визначаючи кращі проєкти з відібраних до голосування.

Параметри Громадського бюджету:

1. Загальний обсяг фінансування, що планується спрямувати на реалізацію проєктів, складає 2 млн. грн.; проєктами-переможцями можуть бути 2 великі, 2 локальні та 2 освітні проєкти.

2. Розподіл загального обсягу на проєкти:

- Великі – 1 000 000 грн.;

- Малі – 1 000 000 грн.:

• Локальні – 500 000 грн.

• Освітні - 500 000 грн.

3. Максимальна вартість одного проєкту:

• Великого – 500 000 тис., Малого: локального – 250 000 грн.,

• освітнього - 250 000 грн.;

4. Тематика проєктів стосується всіх сфер повноважень органів місцевого самоврядування.

5. Кількість пунктів супроводу Громадського бюджету – 2 пункти:

• проведення інформаційного супроводу учасників Громадського бюджету та прийняття проектів у паперовому вигляді відбувається у відділі з питань економіки та розвитку інфраструктури міста відповідного Департаменту по вул. Михайлівській,56, каб. 111.

• проведення процесу голосування за проєкти відбудеться у Центрі надання адміністративних послуг по вул. Єврейській,21.

Прийом проєктів триватиме з 2 по 13 листопада поточного року. Оцінка Координаційною радою поданих проєктів та виставлення їх на голосування - з 16 по 30 листопада. Процес голосування - з 1 по 14 грудня. Визначення проєктів-переможців відбудеться 22 грудня 2020 року.

Більш докладно з матеріалами прес-конференції можна ознайомитися в передачах Першого муніципального каналу, публікаціях газети "Торнадо-прес" та інтернет-видання "Наше місто".
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23