Процес вибору майбутньої професії для школяра дуже складний, адже це перший та важливий крок у доросле життя. На цей вибір впливає оточення дитини – батьки, вчителі, друзі та знайомі. Але кожна дитина повинна усвідомити перш за все, що таке праця, робоче місце, виробничий процес та взагалі професія.

З метою наближення дітей до реалій трудового життя 15 вересня 2017 року спеціалістами відділів активної підтримки безробітних та взаємодії з роботодавцями Білгород-Дністровського центру зайнятості організовано та проведено професіографічну екскурсію на ТОВ «Оріон» для дітей-інвалідів з вадами мовлення, вихованців реабілітаційного центру та дітей, які перебувають на обліку у відділі пробації. ТОВ «Оріон» досить стабільне ринкоутворююче підприємство міста, яке виробляє різноманітні дитячі іграшки з пластмаси, відомі по всій Україні та за її межами.

У ході екскурсії діти мали можливість ознайомитися зі всіма виробничими процесами, починаючи зі складу сировини, процесом виготовлення деталей для іграшок, процесом складання деталей у готовий виріб та асортиментом готової продукції.

У зв’язку з постійним розширенням виробництва, на підприємстві постійно існує потреба в ливарниках та складальниках виробів з пластмас. Служба зайнятості постійно співпрацює з ТОВ «Оріон» та домотає задовольнити потребу роботодавця в кадрах:

Провідний фахівець

відділу активної підтримки безробітних О. Цихмистренко
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44