Український сучасний театр привезе до Білгорода-Дністровського спектакль «В Амстердамі можна все»


03.02.2021 16:20 276

Білгород-Дністровський Центр культури та дозвілля з радістю представляє феєричну культурну подію – виставу Українського сучасного театру під назвою «В Амстердамі можна все», яка відбудеться 10 лютого об 18:00 год.

«В Амстердамі можна все» – це захоплююча театральна історія для дорослих з неповторною сюжетною лінією і пікантними гумористичними нотками.

В основі сюжету лежить випадок, під час якого кримінальний авторитет, будучи «під мухою», потрапляє в місто Амстердам, «де все дозволено». А там, як на зло, парад представників нетрадиційної орієнтації. Та ще і в самому розпалі. Бунтівний характер головного героя відразу ж пробуджується, і він, розгромлюючи все довкола себе, намагається припинити парад. Внаслідок такої поведінки головний герой потрапляє в тюремну камеру і… не один! А з яскравими учасниками цього ж дійства. Що з цього вийде? Приходьте і побачите все своїми очима!

Декілька причин прийти на комедію для дорослих «В Амстердамі можна все»:

- Готуйтеся добре поплакати. Від сміху, звичайно ж! Тонкий, пікантний гумор не залишить вас байдужими. Незручні ситуації і непередбачувані повороти сюжетної лінії змусять і посміятися, і поспівчувати.

- Ідеальний акторський склад – запорука успіху! Виконавці своїх ролей відмінно втіляться в імпульсивних і яскравих головних персонажів, передаючи всі тонкощі їх характерів!

- Геніальний і майстерний режисер-постановник Дмитро Рачковський як слід попрацював над всіма деталями вистави. Тому готуйтеся до заряду неймовірних емоцій і нових вражень від побаченого!

- Обов'язково приходьте самі і приводьте друзів, адже не кожен спектакль дає можливість сміхом продовжити життя на декілька років.

Вистава йде російською мовою. Початок – об 18.00 год. Вартість квитків від 120 грн. Квитки можна придбати онлайн на сайті KARABAS, або офлайн в туристичній агенції «Поїхали з нами».
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік