Участь управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради у селекторній нараді Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОДА

04-04-2019 08:18 90
категорія: Соцзахист


2 квітня 2019 року посадові особи управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради взяли участь у селекторній нараді Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації під головуванням директора Департаменту Лілії Коваленко.

Під час селекторної наради обговорені питання щодо призначення населенню житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі, призначення та виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, а також порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, переліків таких засобів.

Нагадуємо, що 1 квітня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 13.03.2019 року №250 “Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям”, якою запроваджено додатковий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною. Така допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення до органу соціального захисту населення та виплачується щомісяця, по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

У разі, коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.

Розмір допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, становить 1700 гривень щомісячно.

З питань призначення і виплати всіх видів державних допомог запрошуємо звертатися за адресою: провулок Офіцерський (Кірова),8, каб. №4, телефон 2-25-95.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44