Участь служби у справах дітей Білгород-Дністровської міської ради на робочій зустрічі в прокуратурі


25.05.2020 16:26 561

22 травня 2020 року в приміщенні Білгород-Дністровської місцевої прокуратури відбулася зустріч міжвідомчої робочої групи під головуванням в.о. керівника Білгород-Дністровської місцевої прокуратури Ариванюка В.П. щодо вивчення стану профілактичної і соціально-виховної роботи з неповнолітніми обвинуваченими.

В зустрічі взяли участь начальник служби у справах дітей Білгород-Дністровської міської ради, начальник сектору превенції ВП ГУНП України в Одеській області, начальник Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області, начальник відділу з соціальної роботи МЦСССДМ, представник управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Білгород-Дністровської міської ради та заступник голови районної державної адміністрації.

На зазначеній зустрічі обговорювалися питання щодо причин зростання рівня злочинності серед неповнолітніх.

Учасниками заходу було надано пропозиції щодо заходів попередження скоєння та запобігання вчинення правопорушень неповнолітніми:

- вчасне взаємне інформування суб’єктів щодо виявлення та подальшого ведення обліку дітей та осіб, які перебувають у конфлікті з законом;

- залучення представників поліції та центру пробації до соціального супроводу сімей, члени яких мають проблеми з законом;

- щоквартальна організація вечірніх рейдів за участю служби у справах дітей, МЦСССДМ та представників ЮП СП ВП ГУНП спрямованих на виявлення дітей, які знаходяться без супроводу дорослих у нічний час.

Особливу увагу слід приділити розважальним закладам, в яких проводять своє дозвілля підлітки, проводячи роз’яснювальну роботу з адміністраціями закладів про незаконність знаходження у нічний час дітей віком до 16 років без супроводу батьків, законних представників та продажу неповнолітнім спиртних напоїв, тютюнових виробів.

Також було запропоновано посилити роботу та контроль з боку працівників ВП ГУНП щодо продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів дітям не лише в офіційних торговельних точках, а й взяти під контроль місця стихійної торгівлі. Увагу присутніх було акцентовано на недопустимості перебування неповнолітніх, без супроводу дорослих, в хостелах та готелях міста.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік