У зв’язку з введенням локдауну призупинено роботу установ культури міста


11.01.2021 10:26 238

Відділ культури Білгород-Дністровської міської ради повідомляє, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з 8 по 24 січня включно призупинено роботу установ культури міста, зокрема публічних бібліотек, краєзнавчого музею та Центру культури та дозвілля, у зв’язку із забороною приймання відвідувачів і проведення культурних масових заходів.

Білгород-Дністровська школа мистецтв ім. Л.Н.Гінзбург внесла зміни до плану роботи, а саме весняні канікули перенесено на період з 11 по 16 січня. Також, з метою уникнення невиконання індивідуальних програм навчання, воно може бути продовжено в червні 2021 року. Усі питання, пов'язані зі змінами в освітньому процесі, розглядає педагогічна рада мистецької школи.

Звертаємо увагу батьків учнів школи мистецтв, що оплата навчання здійснюється не поурочно, а за результатами опанування учнями усіх освітніх компонентів, передбачених освітньою програмою, якщо інше не встановлено договором на надання освітньої послуги.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік