У зв’язку з хуртовинами та сніговими заметами роботу комунальних служб міста переведено у посилений режим


13.01.2021 09:37 129

13 січня 2021 року у зв’язку зі значними опадами у вигляді снігу на території Білгорода-Дністровського всі міські комунальні служби працюють у посиленому режимі.

Так, починаючи з 02:30 на розчищення доріг було виведено три одиниці техніки МЦ «Благоустрій», до якої згодом долучилося ще дві одиниці спецтехніки підприємства. Технікою здійснюється розчищення основних міських вулиць від снігових заметів, а також посипка піщано-сольовою сумішшю слизьких ділянок доріг та міських перехресть.

Тракторами МЦ «Благоустрій» та КП «ЖЕО-1» було проведено розчистку від снігу центральної частини міста, після чого техніку було направлено до районів багатоповерхової забудови, де наразі проводиться розчистка міжбудинкових та внутрішньо дворових проїздів.

Двірниками комунального підприємства «Автотранссервіс» міста проводиться розчистка тротуарів, а також території навколо зупинкових комплексів. У дворах будинків працюють двірники КП «ЖЕО-1».

Слід зазначити, що за даними гідрометеорологічної станції, на 09.00 випало близько 6,5 мм опадів, що складає 19,6% середньомісячної норми січня для території, на якій знаходиться місто Білгород-Дністровський (надзвичайною нормою є 20 і більше мм опадів, що випали за 12 годин).

Станом на 09.00 13 січня 2021 року основні міські вулиці знаходяться у проїзному стані. Громадський транспорт працює у звичайному режимі.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік