У співпраці - результат


02.03.2011 13:43 2010


С.В.Масло

Директор Білгород-Дністровського МРЦЗ

В той час, коли в країні проводиться низка реформ, людині вкрай необхідна психологічна підтримка. Незважаючи на всі перетворення в державі, плідна праця завжди була ліками від всіх смутків. Головним завданням соціальних служб є підтримка вразливих верств населення у важкий час. Адже гарне самопочуття та настрій сприяє активному включенню безробітних у процес пошуку роботи.

Кілька років поспіль Білгород-Дністровським центром зайнятості спільно зі службою у справах сім‘ї та молоді, управліннями пенсійного фонду, лікарняними закладами міста проводяться спільні заходи для безробітних. Мета таких спільних заходів – спрямування громадян на активний та здоровий спосіб життя, укріплення емоційного та фізичного стану, підвищення самооцінки та самоповаги.

Здоров`я кожної людини - це актуальна тема сьогодення, це здорова та благополучна родина.

Нещодавно на семінар для жінок було запрошено лікаря дерматовенеролога Бачай Е. М., яка розкрила проблему СНІДу, можливості сучасної діагностики та терапії, безкоштовного тестування у місті, а також обговорено шляхи зниження рівня захворюваності.

До вразливих категорій населення відносяться особи перед пенсійного віку, для яких пошук роботи є великою проблемою. Нажаль, у вимогах роботодавців щодо підбору працівників, досить часто, є певні вікові обмеження. Саме тому, в рамках забезпечення профінформаційної та профконсультаційної підтримки безробітних 15.02.2011 року був проведений семінар для осіб передпенсійного віку, який пройшов за участю завідувача сектору по контролю за правильністю призначення пенсій районного управління Пенсійного Фонду України Руденко О.А., на якому був обговорений проект Закону „Про заходи законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи”.

Учасники семінару отримали вичерпні відповіді на питання щодо важливості легальних трудових відносин та сплати страхових внесків, впливу понаднормового трудового стажу та пільг на розмір пенсії; добровільну участь у системі загальнообов‘язкового державного страхування.

Врегулювання взаємовідносин між роботодавцем та шукачем роботи певною мірою залежить від соціальних служб. Конфліктні ситуації легше попередити, ніж розв‘язувати. Саме необізнаність громадян та нестача інформації щодо роботи певних служб та діючого законодавства і викликають ці конфліктні ситуації, які стають на заваді пошуку стабільної роботи та продуктивної зайнятості. Хочеться вірити, що спільні заходи, які ініціює служба зайнятості є вагомим внеском у вирішенні проблем працевлаштування громадян.




Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік