У Білгороді-Дністровському пройшла презентація системи GPS-моніторингу за роботою комунального транспорту

03-02-2020 16:15 286
категорія: Новини міста


3 лютого 2020 року в приміщенні Білгород-Дністровської міської ради пройшла презентація системи GPS-моніторингу за роботою комунального транспорту. Її провів начальник відділу транспорту, організації дорожнього руху, комунікаційних систем та енергозбереження Білгород-Дністровської міської ради Віталій Литвиненко.

Він зазначив, що з метою підвищення контролю над роботою комунального транспорту, покращення якості послуг, що надаються комунальними підприємствами, забезпечення ефективного використання бюджетних коштів, Білгород-Дністровською міською радою 31.10.2019 року було прийнято рішення №1065-VII "Про створення та запровадження системи GPS-моніторингу за роботою комунального транспорту Білгород-Дністровської міської ради".

Зазначеним рішенням було запропоновано створити за запровадити систему GPS-моніторингу за роботою комунального транспорту. Відповідальним за створення системи моніторингу визначено управління житлово-комунального господарства, на яке було покладено завдання щодо вжиття заходів з питань придбання програмного обладнання, трекерів та встановлення їх на комунальний транспорт.

На відділ транспорту, організації дорожнього руху, комунікаційних систем та енергозбереження покладено завдання щодо організації функціонування системи GPS-моніторингу за роботою комунального транспорту. Відділ інформаційних технологій та обслуговування комп'ютерної та офісної техніки, після впровадження системи, повинен забезпечити доступ на офіційному сайті до зазначеної інформації про роботу транспорту в онлайн-режимі. З усіма поставленими завданнями відповідальні особи впоралися, підкреслив Віталій Литвиненко.

На офіційному сайті Білгород-Дністровської міської ради створений банер "Міський транспорт" з метою публічного доступу до інформації про місцезнаходження міського комунального транспорту та міського пасажирського транспорту в онлайн-режимі. Тобто будь-який громадянин за допомогою вказаного розділу може спостерігати за пересуванням всієї техніки комунальних підприємств Білгорода-Дністровського у режимі реального часу. Крім того, інформація щодо маршрутів транспортних засобів буде зберігатися у кожному комунальному підприємстві.

“Слід зазначити, що закуплене управлінням житлово-комунального господарства програмне забезпечення та обладнання в подальшому не потребує щорічних значних додаткових витрат на обслуговування, - зазначив В. Литвиненко. - Платежі, які необхідно здійснити, складаються лише з вартості телекомунікаційних послуг на забезпечення функціонування Інтернет-послуг провайдера”.

Створена система моніторингу за роботою комунального та пасажирського транспорту покликана поінформувати мешканців міста про реальну роботу транспорту та направлена на формування відкритої, прозорої політики діяльності влади.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23