У Білгороді-Дністровському може з’явитися спортивний лікар


06.04.2021 16:22 240

У місті, в якому тисячі дітей займаються спортом у ДЮСШ, секціях, спортивних клубах, беруть участь у змаганнях місцевого, регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівнів, вже два роки склалася складна ситуація із спортивним лікарем. Аби отримати відповідну медичну довідку для занять у секціях та для участі у змаганнях, батькам разом з юними спортсменами доводилося їздити в Одесу.

Можливість відкриття у Білгороді-Дністровському філіалу КНП «Одеського лікарсько-фізкультурного диспансеру» обласної ради обговорювалася на засіданні «круглого столу», проведеному 6 квітня в дитячо-юнацькій спортивній школі. Функціонування філіалу розпочнеться саме з появи спортивного лікаря, посада якого в місті на даний час відсутня. В перспективі – створення умов для проведення реабілітаційних заходів, спрямованих на відновлення спортсменів після травм і хвороб, залучення до цього процесу дітей з інвалідністю.

Участь в засіданні «круглого столу» взяли керівник Одеського лікарсько-фізкультурного диспансеру Ігор Пастернак, начальник відділу охорони здоров’я Андрій Соломієнко, представники спортивної спільноти міста та батьків дітей з інвалідністю.

Для відкриття філіалу лікарсько-фізкультурного диспансеру необхідно підібрати приміщення, що відповідає певним вимогам та забезпечено безперешкодним доступом, оформити необхідний пакет документів та підібрати фахівця на посаду спортивного лікаря.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік