У Білгород-Дністровській міській раді відбулася нарада з керівниками ринків стосовно виконання карантинних заходів

06-11-2020 12:37 539
категорія: Новини міста


5 листопада 2020 року під головуванням директора Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Білгород-Дністровської міської ради Ольги Ціпуленко відбулася нарада за участю керівників продуктових та промтоварних ринків міста щодо виконання заходів з посилення контролю за карантинними обмеженнями у зв’язку зі стрімким поширенням COVID-19.

Присутні на заході начальник управління з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Юрій Майзліс, начальник відділу у справах захисту прав споживачів Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Світлана Балаченко, начальник відділу контролю за дотриманням санітарного законодавства Білгород-Дністровського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Сергій Шаповал та головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Білгород-Дністровського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Світлана Маргаріт наголосили на вкрай необхідному дотриманні рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів з торгівлі на ринках на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) згідно Постанови Міністерства охорони здоров’я України від 06.06.2020 року №34.

У підсумку наради було вирішено:

1. Зобов’язати керівників усіх ринків міста Білгород-Дністровського виконувати всі протиепідемічні заходи згідно Постанови МОЗ України від 06.06.2020 року №34 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів з торгівлі на ринках на період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19).

2. Керівник та спеціалісти Білгород-Дністровського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області повинні співпрацювати з керівництвом ринків і торговельних майданчиків, надавати всі необхідні консультації, поради а на порушників складати протоколи про адміністративну відповідальність за порушення правил щодо карантину.

3. Білгород-Дністровській міській раді відновити роботу робочих груп з контролю за дотриманням на території міста вимог законодавчих актів щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23